حقوق نیوز اولین پایگاه خبری تحلیلی حقوقی کشور

چهارشنبه, ۰۴ مرداد ۱۳۹۶ برابر با ۰۳ ذو القعدة ۱۴۳۸ قمری و ۲۶ ۰۷ ۲۰۱۷ میلادی , مصادف است با : افتتاح بزرگترين پالايشگاه نفت سنگين جهان در بندرعباس (1376 ش)

تلگرام

یک گرم طلای 18 عیار : ۱۱۶,۷۲۰ تومان
سکه تمام بهار : ۱,۲۰۴,۰۰۰ تومان
دلار: ۳,۷۶۳ تومان
یورو: ۴,۰۶۰ تومان

نرخ روزانه ارز - قیمت به ریال

دلار
۳,۷۶۳
یورو
۴,۰۶۰
پوند
۴,۶۷۶
درهم
۱,۰۳۷
دلار کانادا
۲,۸۹۲
دلار استرالیا
۲,۹۰۱
ریال سعودی
۱,۰۰۵
لير ترکيه
۱,۰۳۹
کرون سوئد
۴۱۹
رینگیت مالزی
۸۹۵
بات تایلند
۱۱۵
یوان چین
۵۷۸
فرانک سوییس
۳,۸۴۸

قیمت روز سکه (تومان)

سکه طرح قدیم
۱,۱۸۳,۰۰۰
سکه تمام - امامی
۱,۲۰۴,۰۰۰
نیم سکه
۶۸۵,۰۰۰
ربع سکه
۳۸۴,۰۰۰
سکه گرمی
۲۴۷,۰۰۰

قیمت روز خودرو (ريال)

هایما S7 اتوماتیک
۸۵,۰۰۰,۰۰۰
وانت دیزلی فوتون
۷۹,۰۰۰,۰۰۰
پژو پارس سال کلاس 28316
۳۸,۵۰۰,۰۰۰
پژو پارس سال کلاس 28232
۳۶,۳۰۰,۰۰۰
چانگان CS35
۶۶,۰۰۰,۰۰۰
چانگان ایدو
۶۴,۰۰۰,۰۰۰
برلیانس H320 اتوماتیک
۵۵,۵۰۰,۰۰۰
رنو ساندرو
۵۲,۴۰۰,۰۰۰
برلیانس H320 دنده ای
۴۸,۷۰۰,۰۰۰
کد خبر: 252566
تاریخ انتشار: چهارشنبه, ۱۴ تیر ۱۳۹۶ ۱۳:۰۲

شرکت های حقوقی به سرعت به تجارت جدید تغییر می کنند

هنگامی که مایکل اسمیت کار خود را به عنوان معاون نماینده تجارت ایالات متحده در ماه پاییز گذشته به عنوان یک شرکت حقوقی وابسته کرد، شکاف در پس زمینه او به یک شکل قابل توجه تر از دستاوردهای سرویس خدمت خود بود: آقای اسمیت وکیل نیست.

به گزارش حقوق نیوز به نقل Newyork times ، از او دولت را ترک نکرد تا قانون را اجرا کند، اما برای کمک به اجرای S.J.S. استراتژی های پیشرفته، تجارت و سرمایه گذاری مشاوره کسب و کار است که توسط Steptoe و جانسون، شرکت حقوقی واشنگتن ایجاد شده، به استفاده از قدرت طراحی آقای اسمیت به عنوان یک مشاور تجاری است.

در پیوستن به S.J.S.، آقای اسمیت یکی از برجسته ترین شرکت کنندگان در حرکت به سرعت در حال افزایش شرکت های حقوقی به سایر انواع کسب و کار تبدیل شد. این مسابقه که توسط رقابت شدید در بازار قانونی مطرح می شود، حرکتی است که بسیاری از وکلا می گویند طبیعی است، زمانی که قانون در حال تبدیل شدن به طور فزاینده ای در رشته های مختلف است.

اما برخی از وکلا مدعی هستند که مشارکت در دنیای کسب و کار، عمل تجاری قانونی را تجدید می کند، وکیلان استقلال خود را از بین می برند و منجر به منازعات منافع می شوند. انفجار شرکت های وابسته هر دو طرف در بحث بر سر یک نقطه می ایستند

سرعت که شرکت های حقوقی به کسب و کارهای جدید می روند. حداقل 50 شرکت حقوقی در حال حاضر مشغول مشاوره در زمینه کسب و کار هستند و 30 تا 35 شركت این شركت مستقل هستند.سوزان سالتون استال، مشاور مدیریتی در اینجا، گفت: هشتاد درصد شرکت های تابعه در سه سال گذشته شکل گرفته اند.

شرکت های تابعه از محدوده مشاوران عمومی کسب و کار به شرکت های ارائه دهنده خدمات تخصصی در زمینه تجارت، املاک، انرژی و محیط زیست، روابط کاری، بانکی سرمایه گذاری، مراقبت های بهداشتی، تحقیقات اقتصادی، روابط داخلی، خدمات مالی و لابی می پردازند.

استفاده از شرکت های تابعه به موجب قوانین اخلاقی است که در هر ایالت و ناحیه کلمبیا اعمال می شود که غیرقانونی از شرکای شرکت های حقوقی است. در حالی که شرکت ها ممکن است غیر حقوقی را در حقوق و دستمزد قرار دهند، مشاوران موفق یا لابیگران اغلب نمی خواهند وضعیت حقوق و دستمزد را بپذیرند که از لحاظ فنی هیچ تفاوتی با آنچه که در قانون کار وجود ندارد، پذیرفته می شود. 'استخدام دستگاه' دیده می شود.

رونالد روتنادا، استاد دانشکده حقوق دانشگاه ایلینوی، با ایجاد شرکت های وابسته مستقل، ممکن است افرادی را معرفی کند که وکلای مدافع در کسب و کار نیستند. برای مثال آقای اسمیت یک مامور و مدیر S.J.S. است، شرکتی که سهامش کاملا متعلق به Steptoe & Johnson است.

انفجار مشاغل مشاوره ای متعلق به شرکت های حقوقی در واشنگتن بیشتر مشهود است، در حالی که آرنولد و پورتر با ایجاد دو شرکت تابعه جداگانه در سال 1984 و یک سوم در سال 1986 به راه خود ادامه دادند.

درواقع دادگاه تجدید نظر District of Columbia اکنون از تغییرات پیشنهادی در قوانین اخلاقی واشنگتن در نظر گرفته است که اجازه می دهد غیر قانونی هایی که به کار قانونی شرکت کمک کنند تا شرکای شرکت را بپذیرند، تا زمانی که تمرکز منحصر به فرد آنها قانون عمل باشد. اگر قانون جدید تصویب شود، واشنگتن به عنوان اولین قضایی در کشور تبدیل خواهد شد تا افراد غیر قانونی اجازه دهند که مالکیت مالکیت در شرکت های حقوقی را کسب کنند.

اما عواملی که در مسیر حرکت به سایر بنگاه ها قرار دارد، در سراسر کشور کار می کنند. افزایش رقابت ذکر شده

دیوید ویلکینز، استاد دانشکده حقوق دانشگاه هاروارد، گفت: این کار از افزایش رقابت در نوار است، هر دو رقابت برای کسب و کار قانونی و افزایش رقابت بین وکلای حقوقی و غیرقانونی است. '' مشتریان بیش از مشاوره قانونی می خواهند - آنها مشاوره کسب و کار را می خواهند. وکلا می خواهند برخی از این بازار را ضبط کنند. ''

آقای ویلکینز گفته است که این نیروها همان نیروها هستند که طی دهه گذشته بزرگترین شرکت های حقوقی را به منظور گسترش جغرافیایی و ورود به حوزه های قانونی، مانند قانون کیفری، "که مردم به دنبال آن بودند، به کار گرفتند."

وکلا که دیده اند، هزینه های بزرگ است که بانکداران و سرمایه گذاری جیب زمانی که آنها را یک قطعه از معامله '' همچنین نگاه کنید به شرکتهای تابعه شرکت حقوقی به عنوان '' یک راه برای تعامل در کار انتفاعی است که بر روی مفاهیم غیر از ساعت قابل پرداخت بر اساس مفهوم، "یک وکیل با یک شرکت واشنگتن گفت.

همه اینها بعضی از وکلا را عصبی کرده است؛ زیرا آنها آینده ای را پیش بینی می کنند که در آن شرکت های حقوقی تنها نقطه دیگری از طیف بین بانک های سرمایه گذاری و مشاوران کسب و کار هستند.

هارولد لوینسون، استاد دانشکده حقوق واندربیلت، گفت: "آنچه که ما به فروش می رسانیم، چیزی است که به واسطه مردم به واسطه سیستم قانونی خود تعلق دارد." '' حرفه حقوقی یک ماموریت و نقش سنتی در جامعه دارد.

هنگامی که شما اجازه می دهید افراد حرفه ای متفاوت برای تبدیل شدن به صاحبان آنها، این سنت را رعایت کنید.یک تجارت تبلیغاتی

دیگران این حرکت را به کسب و کارهای مشاوره ای تبدیل می کنند که بخشی از یک تجارت گسترده تر و مشکل تر از حرفه ی حقوقی است و باعث می شود ادراک شرکت های حقوقی به عنوان "پول، سرمایه گذاری حداکثر سود"، Sol Linowitz، یک شریک در دفتر واشنگتن از برادران کوادرت نیویورک.

'' شما به عنوان یک کسب و کار در نظر گرفته شده است، و یک نگرش و انتظار متفاوت - یک فرض است که شما در آن به دلایل مختلف است. ''

حتی کسانی که مخالف ایجاد تشکل های فرعی در اصل نمی گویند، "همه مشکلات بالقوه متضاد منافع را به وجود می آورند"، آقای ویلکینز گفت، به این دلیل که قوانین موجود در این بنا به سادگی ارتباط بین شرکت ها و شرکت های تابعه خود. در پاسخ، یک کمیته ویژه کمیته آمریکایی برای بررسی اینکه آیا قوانین اخلاقی جدید باید نوشته شود، شروع به مطالعه شرکت های وابسته مستقل کرده است.

اما وکلا در شرکت هایی که شرکت های تابعه را ایجاد کرده اند، این نگرانی ها را به عنوان غلط و غیرواقعی رد می کنند.

لیستر سوتسکی، یک همکار در آرنولد و پورتر که کمک به هماهنگ کردن آماده سازی یک مقاله سفید در شرکت های تابعه، که در این هفته به نمایندگی از 25 شرکت ارائه شده است، به برخی از مخالفان سوالات جدی و جدی مطرح شده است. اما آقای ساتسکی تصریح کرد که بسیاری از مخالفت با شرکت های تابعه، واکنشی ناخودآگاه و ناگهانی از رقباست که آنها را به عنوان یک تهدید برای دیگر شرکت های حقوقی می بینند و کسانی که از نظر من تمایل به استفاده از ملاحظات اخلاقی را به عنوان یک پوشش برای خرید و فروش با سوالات مدیریت تجارت یا حرفه ای. ''

وی افزود، "مشتریان ما در دنیای کسب و کار به طور فزاینده ای با مشکلات چند رشته ای مواجه می شوند." او گفت، ایجاد فروشگاه های مستقل، باعث می شود که "خرید یک مرحله ای برای مشتریان با نیاز چندگانه برای خدمات" موجود باشد. ''

او گفت، تمام شرکت های وابسته به شرکت آرنولد و پورتر از افزایش تقاضای مشتریان موجود برای خدمات رشد کرده اند.

آقای S. Smith، دیپلمات سابق در S.J.S.، یادآور می شود که او برای تکمیل اقدام بین المللی Steptoe & Johnson در دسترس است. او گفت: "تجارت ترکیبی از قانون و سیاست است." "شما نمی توانید یک کار را بدون هیچ مشکلی انجام دهید." رابرت جردن، رئیس کمیته اجرایی کمپانی Steptoe & Johnson، نظرات بسیاری از وکلای خود را بازگو می کند، زمانی که وی می گوید شرکتش از مشارکت در امور اخلاقی خودداری کرده است " بخشی از قانون شرکت برای مقاصد مقابله با آن، حتی اگر اینطور نیست.

آقای روتوندا، استاد حقوق دانشگاه ایلینوی، با اشاره به کسب و کارهای دیگر توسط شرکت های حقوقی، می گوید: «ممکن است نوار برای مدتی متوقف شود. '' اما فشار اقتصادی به نفع اجازه دادن به این نوع ترتیب است. و چه چیزی با آن اشتباه است، مگر اینکه قبل از آن هرگز انجام نشده است؟

 

Law Firms Moving Rapidly Into New Businesses

Newslaw repoted, Quoted from Newyork times,When Michael Smith left his job as Deputy United States Trade Representative last fall to become affiliated with a law firm, a gap in his background was in one way more notable than his Foreign Service accomplishments: Mr. Smith is not a lawyer.

He left the Government not to practice law, but to help run S.J.S. Advanced Strategies, a trade and investment advising business that was created by Steptoe & Johnson, a Washington law firm, to take advantage of Mr. Smith's drawing power as a trade consultant.

In joining S.J.S., Mr. Smith became one of the most prominent participants in the rapidly accelerating move of law firms into other kinds of businesses. Pressed by sharp competition in the legal marketplace, it is a move that many lawyers say is natural when the practice of law is becoming increasingly involved in a variety of disciplines.

But some lawyers have begun to argue that participation in the business world will commercialize the legal practice, sapping lawyers of their independence and causing conflicts of interest. An Explosion of Subsidiaries

Both sides in the debate agree on one point: the speed with which law firms are moving into new businesses. At least 50 law firms now operate consulting businesses, and 30 to 35 of those firms have created independent subsidiaries. Eighty percent of the subsidiaries have been formed in the last three years, said Susan Saltonstall, a management consultant here.

The subsidiaries run the gamut from general business consultants to firms offering specialized services in trade, real estate, energy and the environment, labor relations, investment banking, healh care, economic research, domestic relations, financial services and lobbying.

The use of subsidiaries is driven by ethics rules, enforced in every state and the District of Columbia, that bar nonlawyers from becoming partners in law firms. While firms may put nonlawyers on the payroll, successful consultants or lobbyists are often unwilling to accept a salaried status that is technically no different from that of a paralegal. 'Recruiting Device' Seen

By creating independent subsidiaries, firms may offer people who are not lawyers a management role in the business as a ''recruiting device,'' said Ronald Rotunda, a professor at the University of Illinois Law School. Mr. Smith, for example, is an officer and director of S.J.S., a corporation whose stock is wholly owned by Steptoe & Johnson.

The explosion of consulting businesses owned by law firms is most noticeable in Washington, where Arnold & Porter led the way by creating two separate subsidiaries in 1984 and a third in 1986.

Indeed, the District of Columbia Court of Appeals is now considering a proposed change in Washington's ethics rules that would allow nonlawyers who are helping to perform a firm's legal work to become partners of the firm so long as its exclusive focus remains the practice of law. If the new rule is approved, Washington would become the first jurisdiction in the nation to allow people who are not lawyers to obtain an ownership interest in law firms.

But the factors that lie behind the move into other businesses are at work nationwide. Increasing Competition Cited

''It's a function of the increasing competition in the bar, both increasing competition for legal business and increasing competition between lawyers and nonlawyers,'' said David Wilkins, a professor at Harvard Law School. ''Clients want more than just legal advice - they want business advice. Lawyers want to capture some of that market.''

These are the same forces, Mr. Wilkins said, that have led major law firms over the past decade to expand geographically and to enter fields of legal practice, like criminal law, ''that people used to look down on.''

Lawyers who have seen the huge fees that investment bankers pocket when they take a ''piece of the deal'' also see law firm subsidiaries as ''a way to engage in profit-making enterprises that are based on concepts other than the billable hours concept,'' a lawyer with a Washington firm said.

All of this has made some lawyers nervous as they envision a future in which law firms become just another point on the spectrum between investment banks and business consultants.

''What we sell is something that belongs to the public in the first place -its own legal system,'' said Harold Levinson, a professor at Vanderbilt Law School. ''The legal profession has a traditional mission and role in society. When you allow people in different professions to become part owners you dilute that tradition.'' A Commercialization Trend

Others see the move into consulting businesses as part of a broader, troubling commercialization of the legal profession, fueling the perception of law firms as ''money-making, profit-maximizing enterprises,'' said Sol Linowitz, a partner in the Washington office of New York's Coudert Brothers. ''You come to be regarded as a business, and there's a different attitude and expectation - an assumption that you're in it for different reasons.''

Even those who do not oppose the creation of subsidiaries on principle say they ''raise all kinds of potentially serious conflict-of-interest problems,'' Mr. Wilkins said, because the existing bar rules simply do not address the relationship between firms and their subsidiaries. In response, a special American Bar Association committee has begun a study of independent subsidiaries to determine whether new ethical rules should be written.

But lawyers at firms that have created subsidiaries dismiss these concerns as overstated or unrealistic.

''Some opponents have raised good and serious questions,'' said Lester Sotsky, a partner at Arnold & Porter who helped coordinate the preparation of a white paper on subsidiaries that was submitted to the bar association on behalf of 25 firms this week. But Mr. Sotsky contended that much of the opposition to subsidiaries was an ''uninformed, knee-jerk reaction from competitors who see them as a threat to other law firms, and who in my view tend to use ethical considerations as a guise for dealing with trade or professional management questions.'' 'One-Stop Shopping Available'

He added, ''Our clients in the business world increasingly face multidisciplinary problems.'' The creation of independent subsidiaries, he said, makes ''one-stop shopping available for clients with a multiple need for services.''

All of Arnold & Porter's subsidiaries, he said, ''grew out of existing client demands for services.''

At S.J.S., Mr. Smith, the former diplomat, notes that he is available to complement Steptoe & Johnson's existing international practice. ''Trade is a mix of law and policy,'' he said. ''You can't do one without the other.'' Robert Jordan, chairman of Steptoe & Johnson's executive committee, echoes the comments of many lawyers when he says his firm has avoided ethical problems by treating its subsidiary ''as though it were part of the law firm for conflict purposes, even though it is not.''

''The bar might stop it for a while,'' said Mr. Rotunda, the University of Illinois law professor, referring to the acquisition of other kinds of businesses by law firms. ''But the economic pressures are in favor of allowing this sort of arrangement. And what's wrong with it, except that it's never been done before?''

 + 1
مخالفم - 0

بازدید: 78537
گزارش تصویری

اخبار مجلس

اخبار قوه قضائیه

اخبار خبرگزاری ها و مطبوعات

آمار و اطلاعات :
بازدید کل : ۵۶۶,۷۴۲,۳۶۵ نفر
حاضرین آنلاین : ۲۲ نفر
تعداد کل اخبار : ۶,۶۱۰ مورد
اخبار امروز : ۱۳ مورد